נעים מאוד,

שמי משה אידר, אני בן 49 ומתגורר בתל אביב.

את לימודיי בתחום הרפואה המשלימה התחלתי בשנת 1998 במכללת רידמן בתל אביב במסלול תרפיית העיסוי ורפלקסולוגיה הוליסטית, אך קצב החיים והאירועים הנלווים אליהם הובילו אותי להפסיק את לימודיי, לא להתמקצע בתחום ולהמשיך בחיפושיי. התקרבתי לדת היהודית, החכמתי, בדקתי, הבנתי והמשכתי הלאה שוב. 
חקרתי בכיוונים שונים עד שהנומרולוגיה פגשה אותי כשנתיים לאחר מכן.
התחלתי את לימודי הנומרולוגיה אצל שרון רון (שטיבלמן) בשיטת הנומרולוגיה הפסיכודינאמית של גוף האדם ומאז הפכה לכלי מרכזי בהתנהלותי בחיים.

העיון במספרים, משמע החיפוש, המציאה וחוזר חלילה, הביאו אותי להבנה, למודעות ולקבלה. גיליתי כי אני אוטודידקט שלומד את החיים מהתבוננות, מנתח כל דבר, חופר/מעמיק בו, בתנאי כמובן שהנושא מרתק וסוחף אותי. ואותי מעניינים החיים בתוספת כל המורכבות הנלווית אליהם. 

בעזרת הנומרולוגיה אני מבין את תפקידי במערך הכולל. אני מוצא משמעויות, מאמת את המציאות מבלי ליפות אותה, מעצים את עצמי ומגשים את שאיפותיי. ההיחשפות למפות נומרולוגיות של אנשים אחרים חיזקה בי את הידיעה כי רוב האנשים מטפלים בעצמם כראוי כאשר בידיהם הכלים לעשות זאת. 

הדרך והמודעות לאבני הדרך הם הדבר היפה והשיעור המקסים, וכאשר אני מגיע אל החיים בדרך הראויה הם באים לקראתי עם הרבה אמונה ושלווה – כי הלוא האני הקטן הוא העולם כולו!
Built by Doosh