נומרולוגיה - המספרים מספרים

הנומרולוגיה היא פילוסופיה שגורסת שכולנו מגיעים ממקור אחד וכולנו חוזרים אל אותו המקור.
הגענו נקיים ועלינו לחזור נקיים יותר. הניקיון נובע ממעשינו.

סוד המספרים
המספרים מספרים לך על עצמך, תכונותיך, איכויותיך, הצדדים הטובים בך והצדדים שעליהם עוד צריך לעבוד ושאשפר לשפרם.
המספרים הם כלי ביטוי לאנרגיה, כל מספר מבטא סוג של אנרגיה, וחשיפת המספריים האישיים חושפת את איכותה של האנרגיה הספציפית שמגיעה עם האדם וניתנת לו כמתנה מהיקום ליום הולדתו.
הנומרולוגיה היא פילוסופיה שמיוחסת למתמטיקאי והפילוסוף פיתגורס. פיתגורס טען כי אלוהים הוא מתמטיקאי, וכל דבר שקורה ביקום אפשר לחשב, כמו גם חייו של האדם.
הנומרולוגיה מתחברת כעוד חוליה בשרשרת התורות המיסטיות המזרחיות, קלפי הטארוט, אסטרולוגיה, כירולוגיה (קריאה בכף יד), קבלה יהודית, ובנקל היא יכולה להתקשר לכלל תורות הרפואה ההוליסטיות, בעיקר ככלי אבחון ואימות עם המציאות.
יש להבחין בין הנומרולוגיה לגימטרייה. יסודות הגימטרייה מוצפנות בקבלה היהודית ולמרות הקווים הדומים, היא עמוקה מטבעה בהרבה מהנומרולוגיה. שילוב תורת הנומרולוגיה ותורת הקבלה מביא לחשיפת ייעודו ודרכו של האדם בדרך "הכול צפוי והרשות נתונה". בעזרת שיטה זו אפשר לקרוא במספרים כבספר פתוח.
עיון במספרים מאפשר בחינה של כל נושא שעולה במהלך חיינו. יש לשאול ואף לקבל תשובות הגיוניות מועילות ומעשיות להמשך דרכינו. וכמובן שזו רשותו של הפרט האם להישמע להן או לא. בדרך כלל התשובות תואמות את ציפיותיו של האדם. 

פיתגורס - פילוסוף ומתמטיקאי יווני
נולד במאה ה-6 לפני הספירה למשפחת סוחרים עמידה. יחוסו איפשר לו להתודע לתרבויות שונות וכך נפתח בפניו העולם.
פיתגורס נחשב למתמטיקאי הטהור הראשון ולאחת הדמיות החשובות בעולם המתמתיקה, למרות זאת היום ידוע מעט מאוד על עבודותיו משום שהקפיד על סודיות מוחלטת ודבריו לא הועלו על כתב אלא עברו מפה לאוזן. פחות מכך ידוע על היותו פילוסוף ומייסד תנועה הקרויה על שמו – פיתגוראית. תנועה זו התבססה על עיקרון השיתופיות, זו למעשה היתה קומנה ללא רכוש פרטי, גם התגליות המתמטיות היו שייכות לכולם ולא ניתן שום קרדיט אישי כך שקשה לדעת מה היו תגליותיו האישיות של פיתגורס עצמו. התנועה הקימה בתי ספר לפילוסופיה שנשאו אופי דתי ובמרכזם עמדה האמונה כי המציאות היא מתמטית מיסודה ולמעשה הפכה לכת, שחבריה נדרשו לסודיות מוחלטת והעונש על הפרתה היה מוות.
Built by Doosh